KRZYŻE
APTECZNE
+48 518 624 956

Krzyże apteczne LED - nasze realizacje

Przyjmujemy zamówienia z całej Polski i Europy. Czas realizacji zamówienia wynosi od 7 do 14 dni. W przypadku zamówień indywidualnych lub nietypowych czas może być dłuższy.

W ofercie mamy modele o standardowych wymiarach (pełna tabela wymiarów w dziale OFERTA). Wykonujemy również krzyże o parametrach określonych przez klienta.

Posiadamy własny park maszynowy. Doświadczenie naszych pracowników zdobyte przy budowie multimedialnych stołów dotykowych, prezenterów i infokiosków gwarantuje wysoką niezawodność naszych krzyży aptecznych.

Coraz częściej otrzymujemy zlecenia od klientów, w których obudowa krzyża LED otrzymuje indywidualny kolor, zgodny np. z kolorem firmowym apteki. Na przykład obudowa czerwona lub grafitowa/szara dobrze komponuje się z czarnym czołem krzyża. Wysokiej jakości lakierowanie sprawia, że kolor jest trwały i wygląda świetnie.

Możemy polakierować obudowę na dowolny kolor z palety RAL. Tak więc dzięki temu, możliwość kombinacji kolorystycznych występujących w krzyżach aptecznych wzrasta wielokrotnie.

Poniżej na zdjęciach i filmach przedstawiamy przykłady wykonanych krzyży aptecznych dla różnych aptek i punktów aptecznych. Są wśród nich krzyże apteczne dwustronne i krzyże diodowe jednostronne. Mniejszy krzyż typu WITRYNA do zastosowania wewnątrz apteki ma białą obudowę i czerwone czoło. Wyposażony został w haczyki, na których można go zawiesić.Jak powstaje krzyż apteczny?

zdjecie naszej realizacji
Etap projektowania kształtu i układu diod.


zdjecie naszej realizacji
Etap mocowania diod.


zdjecie naszej realizacji
Etap sprawdzania działania diod i sterowników. Przed wysyłką krzyży do klienta, każdy jest intensywnie testowany.


zdjecie naszej realizacji
Pojedyncza dioda LED jest zatopiona fabrycznie w mocnym tworzywie. Dzięki temu jest odporna na wszystkie warunki atmosferyczne i uszkodzenia.